dzisiaj: 29, wczoraj: 19
ogółem: 609 682
statystyki szczegółowe
Halowy Turniej Piłki Nożnej "Piątek" o Puchar Dyrektora ZOKiS 2014 r.
czytaj więcej..
Harmonogram rozgrywek Ligi Piątek 2014
zgłosiło się 5 drużyn, które w ciągu 2 tygodni rozegrają mecz i rewanż, 4+1, 2x12 minut
trzy najlepsze awansują do finału, 4+1, 2x15 minut
1 i 2 kolejka 06.12.2014
13:30 Murex/Bubiak - Victoria Team 4-2 (1-0)
14:00 FC Łapnka - Met/Kol Lisięcice 7-0 (5-0)
Leszczyński 2, Sobaszek 1, Słobodzian 1, Mikler 1, Moskała 1, Niżnik 1.
14:30 Chłopaki Do Wzięcia - Victoria Team 2-6 (0-2)
15:00 Murex/Bubiak - Met/Kol Lisięcice 4-1 (2-1)
15:30 FC Łapanka - Chłopaki Do Wzięcia 9-0 (4-0)
Herba 6, Sobaszek 2, Słobodzian 1.
3 i 4 kolejka 07.12.2014
13:30 Murex - FC Łapanka 1-3 (0-0)
Leszczyński 1, Herba 1, Niżnik 1 - Farenholc 1.
14:00 Chłopaki - Met/Kol 3-1 (2-0)
14:30 FC Łapanka - Victoria 3-3 (3-0)
Leszczyński 2, Niżnik 1 - Bawoł 3.
15:00 Murex - Chłopaki 3-2 (2-0)
15:30 Victoria - Met/Kol 3-2 (2-0)
5 i 6 kolejka 13.12.2014
13:30 Chłopaki - FC Łapanka 1-6 (1-3)
Wilczek Mateusz 1 - Niżnik 3, Herba 2, Mikler 1.
14:00 Met/Kol - Murex 1-3 (1-1)
14:30 Victoria - Chłopaki 5-2 (2-1)
15:00 Met/Kol - FC Łapanka 6-5 (2-5)
Chałek D. 3, Chałek K. 1, Kluk 1, Kwiatkowski 1 - Leszczyński 3, Niżnik 1, Herba 1.
15:30 Victoria - Murex 2-4 (0-1)
7 i 8 kolejka 14.12.2014
13:30 Met/Kol - Victoria 2-0 (1-0)
14:00 Chłopaki - Murex 6-2 (4-1)
14:30 Victoria - FC Łapanka 0-2 (0-2)
Niżnik 1, Słobodzian 1.
15:00 Met/Kol - Chłopaki 4-0 (2-0)
15:30 FC Łapanka - Murex 1-3 (0-3)
Herba 1 - Bubiak 1, Hanuszewski 1, Babanaskykh 1
Tabela:
1. Murex 8 18 24-18 6-0-2- awans
2. Łapanka 8 16 36-14 5-1-2- awans
3. Victoria 8 10 21-21 3-1-4- awans
4. Met/Kol 8 9 17-24 3-0-5
5. Chłopaki 8 6 16-36 2-0-6
Finał: 21.12.2014 (niedziela) godz. 13:30
1. Murex - Victoria 3-1 (1-1)
2. Victoria - Łapanka 1-4 (1-2)
Achtelik 1 - Sęk 2, Moskała 1, Słobodzian 1.
3. Łapanka - Murex 1-3 (1-2)
Blazek-sam. 1 - Bubiak 1, Kretek 1, Babanaskykh 1.
Tabela Finału:
1. Murex 2 6 6-2
2. Łapanka 2 3 5-4
3. Victoria 2 0 2-7
Najlepszym strzelcem w turniej został Łukasz Bawoł (Victoria Team)-17 goli.
a najlepszym bramkarzem został wybrany Artur Lis (Murex/Bubiak).
Kadra i Strzelcy FC Łapanka:
Leszczyński Piotr, Rusin Rafał, Matoga Rafał, Sęk Paweł, Piecha Jakub, Mikler Patryk, Sobaszek Robert, Niżnik Damian, Gurazdowski Bartosz, Moskała Szymon, Herba Patryk, Słobodzian Dariusz
11-Herba Patryk, 8-Leszczyński Piotr , 8-Niżnik Damian, 4-Słobodzian Dariusz 3-Sobaszek Robert , 2-Mikler Patryk, 2-Moskała Szymon , 2-Sęk Paweł
fot. Puchar i Dyplom, więcej zdjęć w Galerii.
fot. Mała zmianka w NTO po zakończeniu turnieju.
|