statystyki szczegółowe

Aktualności

Branice 18.02.2017 r.

• autor: szymcio, 2017-02-15 14:18

Turniej Halowej Piłki Nożnej w kategorii Juniorów o Puchar Wójta Gminy Branice 2017 r.

Przed turniejem zadawaliśmy sobie pytanie, czy po raz trzeci nasza młoda drużyna wywalczy to trofeum? a dokładnie czy po raz drugi z rzędu obroni tytuł? mimo, że po ostatniej edycji w kadrze z uwagi na koniec wieku juniora zostało tylko dwóch zawodników. Udało się uzupełnić skład na tyle, że wspomniana dwójka wraz z nowymi kolegami nie tylko obroniła tytuł, ale zdobyła też nagrody indywidualne.

Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn, grano systemem każdy z każdym, 4+1, czas 2x10 minut.

Poniżej przedstawiamy wyniki naszej drużyny, które dało nam 1 miejsce.

FC Łapanka - FC Rock Stars 4-0

FC Łapanka - Zryw Wysoka 2-1

FC Łapanka - FC Brona 8-2

FC Łapanka - NC Pionierzy 10-2

Końcowa klasyfikacja: 1. FC Łapanka, 2. Zryw Wysoka, 3. FC Rock Stars, 4. FC Brona, 5. NC Pionierzy