Mała historia I

• autor: szymcio, 2017-04-18 13:58

"FC Łapanka" w lipcu stuknie 4 lata!

Patrząc na odwiedziny naszej strony to można powiedzieć, że jest powód do dumy.

Jednak w okresie od marca do czerwca raczej nie bierzemy udziału w żadnych zawodach. Ponieważ trwa runda rewanżowa w rozgrywkach piłkarskich a my w większości jesteśmy drużyną turniejową występującą między rozgrywkami.

Warto jednak powspominać ostatnie 3,5 roku spędzone z FC Łapanką:

Ostatnie święta wielkanocne to czas porządków i takie też dostępują nasze zdobyte dotychczas trofea, które wywołują nie lada wspomnienia.

Tak mniej więcej wygląda na początek pielęgnacja :)

Może zaczniemy od: Turniej Halowej Piłki Nożnej w kategorii Juniorów o Puchar Wójta Gminy Branice 2015 - 2017 r. Pierwszy wygrany turniej, niestety organizator zafundował tylko dyplomy, jednak na następny rok ukazał się puchar a potem znów i to dużo większy, także cały czas na plus, ale jednak brakuje pucharów za pozostałe miejsca, ale kto wie co będzie za rok.. Ponadto zdobyliśmy 6 nagród indywidualnych i medale. Poniżej kilka wspomnień:

Kolejny fajny turniej i jedyny jak na razie a szkoda pt. Turniej "Futsal Na Powietrzu" o Puchar Starosty Prudnickiego 2014 r. Racławice Śląskie: po fazie grupowej chyba za szybko uwierzyliśmy w końcowy sukces i młoda jeszcze w tedy, ogrywająca się Łapanka zajęła 3 miejsce. Jedna nagroda indywidualna.

Kilka występów z okazji wakacji na orliku w Głubczycach pt. "Wakacje w mieście - Turniej o Puchar Dyrektora ZOKiS 2013 - 2015 r. Trzy razy pierwsze miejsce:

Bardzo fajny turniej co roku można zobaczyć w Klisinie pt. "Święto Lipy" czyli takie Dni Klisina wraz z innymi atrakcjami. Turnieje odbywają się zazwyczaj przez dwa dni sobota - niedziela pod innym patronatem. Za każdym razem można liczyć na najlepszych zawodników naszego powiatu i nie tylko.

FC Łapanka to nie tylko piłka nożna ale i siatkowa w tym trzy występy w: Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZOKiS w Głubczycach w latach 2014, 2016 i 2017 r. i ten ostatni zakończony sukcesem:

Kolejny turniej to już renoma w naszej gminie i kolejne nasze sukcesy: Halowy Turniej "Głubczyckiej Ligi Piątek" piłkarskich o Puchar Dyrektora ZOKiS 2014 - 2017.

Do pełni sukcesu brakuje jeszcze pierwszego miejsca a więc jest duża motywacja na kolejne lata.

To wszystko tak w małym skrócie, jakby ktoś chciał więcej powspominać zapraszamy do galerii obok a na a zakończenie nasze międzynarodowe starty czyli trzy turnieje w Czechach.

Dwa pierwsze turnieje pokazały, że należeliśmy do faworytów i należało nam się przynajmniej o jedno miejsce wyżej, ale taki jest sport, a kto jeszcze nie był na takim turnieju to musi wiedzieć, że trwają one u naszych sąsiadów od rana do wieczora i są bardzo wyczerpujące. Trzeci turniej był na prawdę bardzo mocny, choć też regulamin nie najlepszy, ale spróbujemy wyciągnąć wnioski i zrewanżować się w następnych edycjach. A już w tym tygodniu ukazał się post, że za około 2 tygodnie będzie można zgłaszać  się właśnie do tego trzeciego turnieju, który odbędzie się 8 lipca 2017 r.

Także wyniki: 4 miejsce, 3 miejsce plus jedna nagroda indywidualna, i ostatni turniej po awansie z grupy w dalszej części odpadliśmy i zajęliśmy miejsca 9-12. Koszt wpisowego za wszystkie trzy to 3000 koron.

Poniżej nasz jedynak i kilka zdjęć nagród wraz triumfatorami:

Na zakończenie podziękowania dla kibiców i zawodników, że jesteście z nami!

Oraz końcowa kolekcja wszystkich 17-tu pięknie wyczyszczonych pucharów: