Branice 10.02.2018 r.

• autor: szymcio, 2018-02-07 22:24

Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii Juniorów o Puchar Wójta Gminy Branice 2018 r.

"Przed turniejem zadawaliśmy sobie pytanie, czy po raz czwarty nasza młoda drużyna wywalczy to trofeum? a dokładnie czy po raz trzeci z rzędu obroni tytuł? mimo, że po ostatniej edycji w kadrze z uwagi na koniec wieku juniora zostało tylko dwóch zawodników. Udało się uzupełnić skład na tyle, że wspomniana dwójka wraz z nowymi kolegami nie tylko obroniła tytuł, ale zdobyła też nagrody indywidualne."

Tak rozpoczynała się relacja rok temu czyli w tym roku czekała nas trzecia obrona tytułu.

Do turnieju zgłosiło się 4 drużyny: FC Łapanka, Zryw Wysoka, Chłopaki Do Wzięcia i NC Pionierzy.

System gry: każdy z każdym, ustawienie 4+1, czas gry 2x10 minut.

Przed turniejem odbyło się losowanie terminarza, my jako ostatni wylosowaliśmy nr 4, co już było tylko formalnością, że los w tym roku w meczu otwarcia przydzielił dwie drużyny, które do ostatnich chwil rok temu walczyły o pierwsze miejsce. Czyli:

FC Łapanka - Zryw Wysoka 1-1 (0-0)

NC Pionierzy - Chłopaki Do Wzięcia 1-2

FC Łapanka - Chłopaki Do Wzięcia 2-1

Zryw Wysoka NC Pionierzy 4-1

NC Pionierzy - FC Łapanka 1-11

Zryw Wysoka - Chłopaki Do Wzięcia 2-2

Tabela:

1. FC Łapanka 3 7 14-3

2. Zryw Wysoka 3 5 7-4

3. Chłopaki Do Wzięcia 3 4 5-5

4. NC Pionierzy 3 0 3-17

Podsumowując, wszystkie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze, nie wiele odstając od siebie poziomem. Dlatego obrona tytułu nie była po raz kolejny formalnością. Tym bardziej, że kluczem okazała się bramka zdobyta na 7 sekund przed końcem w pierwszym meczu przeciwko Wysokiej co dało nam remis i jak się później okazało 4 tytuł mistrza juniorów w gminie Branice. W tym roku wiek juniora kończy po raz kolejny trzech zawodników i czy uda nam się uzupełnić kadrę, żeby w następnym roku również bronić tytuł? Wszystko przed nami a czas pokaże. Teraz gratulujemy sobie i świętujemy 1 miejsce.

I. FC ŁAPANKA w składzie:Gracjan Włodarczyk - Szymon Malinowski, Bartosz Dudek, Tomasz Mrozowicz, Maciej Churas, Dawid Różnicki. Opiekun: Rafał Rusin.

II. ZRYW WYSOKA w składzie: Bartosz Gramatyka, Sebastian Kaźmierczyk, Kacper Rogalski, Łukasz Kaźmierczyk, Sebastian Włodarczyk, Filip Plata, Michał Sałacki. Opiekun: Krystian Mruszczok.

III. CHŁOPAKI DO WZIĘCIA w składzie: Jakub Misiurka, Bartłomiej Badower, Adam Smoliniec, Filip Wołoszczuk, Piotr Strumidło, Jacek Wyskiel, Kamil Żywina, Wiktor Pawluś. Opiekun: Filip Bieniarz.

IV. NC PIONIERZY w składzie: Krzysztof Żywina, Grzegorz Wiczkowski, Bartosz Chwierut, Mateusz Czerwik, Robert Mikos, Paweł Kasznia, Krystian Poleszczuk, Michał Redel, Sebastian Pawlisz. Opiekun: Jan Żywina.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Szymon Malinowski (FC Łapanka) - 11 bramek czyli obronił to trofeum z idealnym wynikiem z przed roku :)

Najlepszy bramkarz: Gracjan Włodarczyk (FC Łapanka) ! :)

Najlepszy zawodnik: Sebastian Kaźmierczyk (Zryw Wysoka).

Wszystkim Gratulujemy!!!

Galeria w zakładce.